LYŽAŘSKÝ KURZ 2023

Milí rodiče,

chtěli bychom Vám touto cestou nabídnout účast na výjezdním lyžařském kurzu, který se bude konat v termínu od 30.1. 2023 do 3.2. 2023 ve Skiareále Vaňkův kopec.

Výuka bude probíhat v odpoledních hodinách, přičemž děti absolvují celkem 5× 2 lekce za odpoledne. Vyjíždět se bude po obědě a krátkém odpočinku. Bližší informace k harmonogramu (odjezd a příjezd) bude dostupný v lednu.

Cena kurzu je 2790 korun. (zahrnuje: výuku dítěte, úschovu lyžařské výstroje po dobu kurzu, zapůjčení bezpečnostní helmy a vesty, pitný režim (teplý čaj), diplom a medaili, slavnostní zakončení závodem s cenami pro nejrychlejší děti ve skupině.)

Cena dopravy je předběžně 400 korun.

Cena zapůjčení lyžařského vybavení je 350 korun.

Zapůjčení helmy a vesty je zdarma.

Platba za kurz se provádí bankovním převodem, na základě PROFORMA FAKTURY, kterou obdržíte e-mailem ihned po vytvoření Objednávky.

Přihlášení na kurz

Přihlášení na kurz probíhá prostřednictvím webových stránek skiareálu. https://vankuvkopec.com/detske-kurzy/tydenni-lyzarske-kurzy-pro-skoly-a-skolky/

Po levé straně najdete návod na přihlášení do kurzu, přičemž se musíme registrovat jako zákonný zástupce. Pro přihlášení do kurzu naši MŠ budete potřebovat kód 1127.

https://vankuvkopec.com/navod-na-prihlaseni-na-kurz/

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, kontaktujte prosím Skiareál na telefonním čísle 778 468 232.