K+M+B 2023

Tento týden jsem se všichni po dlouhé době společně sešli, odpočinutí po vánočních svátcích, ve školce. První dva dny jsme si hodně povídali. Sdělovali jsme si své zážitky z Vánoc, co všechno jsme prožili a jak jsme si to užili v rodinném kruhu. Nezapomněli jsme ani na Nový rok. Popřáli jsme si všechno nejlepší do celého roku 2023. Zbytek týdne už jsme zaměřili na téma Tří králů. Ve třídě Berušek se sešlo králů daleko více, protože každý si přál být králem. Děti si vyrobily papírové koruny a postavily si svá království. Formou hry se seznámily s tradicí Tří králů a jejich příběhem, významem ,,Tříkrálové sbírky“ v dnešní době. Zazpívaly si koledu ,,My tři králové jdeme k vám..“, tančily na královském plese, plnily královské úkoly, tvořily, kreslily a zdobily své koruny drahokamy.

Pro děti byly připraveny zajímavé aktivity a činnosti, které si můžete prohlédnout ve fotogalerii níže.