Dobrodružství trolla jménem Poppy

Jednoho dne, kde se vzal, tu se vzal, přišel k rybníčku troll jménem Poppy. Po chvilce si ho všimnuly naše všímavé žabičky. Nabídly mu, že mu ukáží jejich rybníček a co všechno tam dělají. Poppy si tu našel plno nových kamarádů a kamarádek. Společně se dohodli, že si Poppy na každý víkend u jedné žabičky zkusí bydlet a budou si spolu hrát, chodit na výlety a kdo ví, co ještě. A všechna jejich dobrodružství si budou, společně s fotkami, zapisovat a zakládat do svého dobrodružného deníku.

Verze pro rodiče – jde o putovního plyšáka, kterého si děti budou každý víkend střídat. Výlety, vyrábění, hraní…co děti o víkendu s trollem prožijí, zaznamenají do deníku. Díky tomu ukáží děti nejen trollovi, co rády dělají, ale taky se dozvíme, co naše žabičky baví a jak funguji mimo školku. Doufáme, že Poppy najde na víkend místo u každého z vás ☺.