🐝🐸Sportování u předškoláků 🐸🐝

Dnes za námi poprvé v tomto školním roce zavítala paní trenérka Martina, která bude za předškoláky docházet jednou za týden a to, každé pondělí. Cílem je děti ještě více vést k pohybovým aktivitám, budovat v nich pozitivní vztah ke sportu a posílit teamového ducha.

A co jsme dnes zvládli?  Po krátké rozehřívací rozcvičce jsme se hned pustili do různých pohybových her. Taková Hra na chobotnici – panečku, ta děti velmi zaujala. A nejen to. Děti si rády vyzkoušely různé poskoky a přeskoky přes menší překážky, hry ve dvou družstvech a zdokonalovaly své pohybové dovednosti a schopnosti. Díky některým pohybovým aktivitám – přeskok přes lavičku – jsme se učili překonávat strach a odhodlání. První cvičení s paní trenérkou jsme si náramně užili a už teď se těšíme na další pondělí.