Za hudbou s Medvídky

Hudba provázela Medvídky celý tento týden. Společně jsme si poslechli mnoho hudebních nástrojů a dokonce i celý orchestr. Hádali jsme po sluchu o jaký nástroj se jedná a také jsme si na ně zkusili zahrát. A co by to bylo za hudební týden, kdyby jsme si nějaký nástroj nezkusili vyrobit. A tak si děti nakonec domů odnášely shaker vajíčka.

Hudba nás provázela i v našich rozcvičkách a věřte nebo ne, ale cvičit, tancovat a běhat jsme zvládli i na Vivaldiho :). Poté jsme pomocí hlasových rozcviček protáhly naše hlasivky a mohli jsme si pořádně zazpívat. No a jelikož už jsme velcí, zkusili jsme si i nějakou tu hudbu napsat.

A protože byl Valentýn, vytvořili jsme pro rodiče medvídky s hudebním srdíčkem. Celý Valentýn jsme si užili s třídou Včeliček a uspořádali jsme školkovou diskotéku. Nakonec jsme na zahradě malovali barvami. Na závěr týdne jsme se vypravili do Galerie výtvarného umění na program “ Krasojízda“. Velmi jsme si to užili a těšíme se na další zábavné týdny .