Strašidelné rejdění – Halloween

Jako každý rok, tak i letos se děti těšily na oslavu Halloweenu, která proběhla v celé mateřince. Paní učitelky připravily dětem překvapení v podobě vyzdobených tříd. Také naše chodba se proměnila na „strašidelnou komnatu“, plnou dýní a duchů. To vše i díky spolupráci rodičů, kteří dětem přispěli různou výzdobou, spoustou dýní na vydlabávání a krásnými strašidelnými maskami a kostýmy. Některé maminky byly tak šikovné, že doma připravily halloweenské dobrůtky pro děti „muffiny, prstíky, párky jako mumie, strašidelné perníčky, dárečky v podobě halloweenských lízátek či zubatých bonbonů“.

Už od rána se školka hemžila různými duchy, strašidly, čarodějnicemi, apod. Každá třída pojala svou párty po svém. Někde bylo strašidelné cvičení, prolézání tunelem plných pavouků, či hledání ve špagetových žížalách různé strašidelné předměty. Jinde se hrály hry, soutěžilo se, nebo se tvořily kostlivci z pěnových předmětů. V každé třídě si děti užily veselí a ochutnaly nějaké „strašidelné“ dobroty.

Děkujeme všem rodičům i díky nim se letošní oslava podařila.