Podzimní Galerie vzpomínek

Děkujeme všem rodičům, kteří si našli čas ke společným aktivitám s dětmi. Galerie vzpomínek bude děti provázet po celou dobu v mateřské škole. Tvoří si je především děti, ale vždy je pro ně silným emočním zážitkem, když se ve školce zastaví někdo z blízkých a společně něco hezkého vytvoří. Společné aktivity jsou hlavní prostředek k navázání bližšího kontaktu mezi dítětem, rodičem a školkou. Vytváříme tak společně pozitivnější emoční vztahy, podporujeme vzájemnou komunikaci a otevřenost. Především tak můžeme u dětí významně pomoci k vytvoření pocitu bezpečí. Doufáme, že jste si odpoledne užili a budeme se těšit na další společné akce. Zastavte se třeba příští týden na procházku a podzimní kamínkování.

Podzimní kamínkování – Školka Mjr. Nováka (zskrestova.cz)