Jak to chodí u Berušek?

Hurááá, máme tady začátek školního roku a s ním i nové a moc, moc, moc šikovné Berušky. První týdny jsme se s dětmi věnovaly převážně adaptaci nových kamarádů na nové prostředí. Také u nás jsme se věnovali seznamování nejen s kamarády, prostředím školky, školní zahrady a režimem dne ve třídě, ale i s prostředím třídy, herny a dalších prostor. Děti se učily jména kamarádů, ale také názvy značek, které budou po zbytek docházky ve školním roce patřit jen jim. Nedílnou součástí třídy jsou třídní pravidla „hračkové, srdíčkové, šnečkové, kapičkové a další“, které se učíme pojmenovat, konkretizovat a postupně všechna dodržovat. Zároveň se učíme, k čemu vůbec pravidla slouží, a že jsou pro život, bezpečí a jistotu velmi důležitá. Neváhejte a pojďte se podívat, jak nám ten nový školní rok pěkně začal.