Hurá na kopec

Splašila se jedna lyže, že pojede sama, než ji druhá dohoní, že bude za horama….
Celý minulý týden jsme s dětmi, dle zájmu rodičů jezdili odpoledne na Vaňkův kopec, kde
probíhal lyžařský kurz pro děti našich mateřských škol. Bylo to náročné a bylo toho dost. Naši sportovci do toho dali celé své srdce a dokázali to! Ester Ledecká i Ondřej Bank mají nyní nově nastupující konkurenty! Děti se pod dohledem báječných instruktorů udržely na kopci a také paní učitelky jim byly oporou a velkým povzbuzením. Veškeré jejich snažení vyvrcholilo v pátek lyžařským závodem a nemohlo to dopadnout jinak, než pořádnou odměnou. Ano, všichni získali zlato!!! 🙂 Všem gratulujeme a přejeme mnoho báječných chvilek na lyžích.