Hostina pro ptáčky

Naše sovičky si tento týden povídaly o ptačích kamarádech. Teď v zimě jich tady zrovna moc není, protože odletěli za teplem a ti, kteří tady jsou, mohou mít někdy problém sehnat potravu. A na to jsou zde naše sovičky a jejich šikovné ručičky. Ze semínek a kokosového oleje jsme spolu vyrobili  ptačí dobroty. Mysleli jsme už dopředu, a protože víme, že mají ptáčci rádi hmyz, udělali jsme i hmyzí domeček. Snad se v něm tento rok zabydlí nějaké ptačí mňamka.

Od středy k nám přišlo na návštěvu několik kamarádů ze tříd motýlků a berušek. Společně jsme se vydali po stopách nepozorných sněhuláků. Představte si, že jim všem upadl nos!!! Našli jsme jich dost! A víte kdo má takový sněhuláčí nos nejraději? No přece zajíček a taky třída plná dětiček! Na konci týdne si děti zkusily experiment a to přímo SOPEČNÝ! A to byla vážně zábava!!!