DOV

Tak první pololetí je již skoro za námi a děti se během tohoto půlroku účastnily několika akcí v Dolní oblasti Vítkovic.

A co všechno už děti z naší školky vyzkoušely?

S „Doktorskou školičkou“ si prošly všechny kosti v těle a prozkoumaly lidské orgány. Dokonce potrénovaly své smysly a chvilku se i doktory staly.

Některé děti se již začátkem roku vydaly na „Putování za medem“, kde se nejen seznámily s životem včel, ale také si mohly vyzkoušet své první programování.

Nesmíme zapomenout na „Svět plný barev“. Tady si děti procvičily své znalosti barev a experimentovaly a vytvářely nové barvy. No a aby toho nebylo málo, navštívili jsme Dětský svět a pořádně se tam vyřádili 🙂

Přestože se I. pololetí blíží ke konci, naše akce v DOV stále pokračují a už se k nám přidají i mladší děti ze Soviček a Berušek.

Moc se těšíme na další vzdělávací programy, které na nás čekají v příštím pololetí a děkujeme DOV za spolupráci a přípravu těchto akcí.