Berušky na výletě za popeláři

Děti se s Beruškou a jejími přáteli, motýli, mravenci a broučky seznamovali s ekologií. A protože se děti nejvíce těšily na popeláře, vydali jsme se je navštívit. Každá beruška se správně oblékla a nasadila batoh s tím nejdůležitějším a to se svačinou. Čekala nás dlouhá cesta a tak jsme si v půlce cesty udělali v lese pauzu na svačinu a pitný režim. Jakmile jsme si odlehčili batohy, vydali jsme se opět na cestu. Jako první jsme uslyšeli zvuk padající suti, kterou právě vykládali. A tak jsme přidali do kroku, abychom už všechno zblízka viděli. Na sběrném dvoře nás přivítalo několik troubících popelářských vozů a společně jsme si prošli všechny kontejnery, které tam byly. Dokonce jsme objevili sochu dinosaura! Nakonec jsme ještě naposledy zamávali popelářským vozům a vydali se zpátky do školky. Ušli jsme 6.5 km a děti bez problémů zvládly neuvěřitelných 8500 kroků. Za odměnu na nás čekal ve školce oběd a měkká postýlka.

A jak to v průběhu cesty vypadalo, můžete vidět zde ↓ nebo se můžete podívat na video na facebooku MŠ Mjr. Nováka