Berušky v září :)

První měsíc si Berušky ve školce náramně užily. Společně jsme se vydali na mnoho krásných procházek, ať už to po okolí Hrabůvky, tak i v Bělském lese. Dokonce jsme zahlédl i několik veverek a prohlédli jsme si bažanty v Bělském lese. Počasí nám přálo a užili jsme si mnoho slunečných dnů, a když zrovna pršelo vůbec nám to nevadilo a vydali jsme se do kaluží a dokonce jsme si hráli i s blátem. A ti odvážní dokonce zkoušeli blátivé experimenty.

Do třídy si děti vytvořily svůj první společný obraz čtveroroční období. Celkovou tvorbu si děti moc užily a jejich práce nám nyní zdobí třídu. Nakonec jsme se ještě zaměřili na správné stolování a děti připravily prostírání, které jim pomáhá při chystání příborů.

No byl to velmi nabitý měsíc a už se těšíme na další…