🦕Putování za Dinosaury 🦖

Společně vydali na fascinující cestu do světa druhohor, do doby, kdy na Zemi vládli obří dinosauři. Děti se během těchto dobrodružství postupně seznamovaly s prehistorickými tvory a objevovaly jejich tajemství. Začali jsme s poznáním různých druhů dinosaurů a jejich jmény. Děti se nadchly pro každého nového dinosaura, který jsme společně prozkoumávali. Učili jsme se rozlišovat mezi masožravci a býložravci, a objevovali jsme, jak se jejich těla lišila a k čemu jednotlivé části sloužily. Náš výlet do druhohor nás zavedl i do různých částí světa, kde dinosauři kdysi žili. Pro upevnění znalostí jsme využili různé kreativní metody, jako jsou básničky, písničky a pohybové hry. Každá aktivita byla příležitostí pro hlubší porozumění tématu a posílení paměti. Dětem jsme také umožnili vyjádřit svou představivost a kreativitu tím, že jim poskytli možnost vytvořit obrázky na téma dinosaurů. Každý den byl novou kapitolou naší dobrodružné cesty za dinosaury. 🦕🦖Těšíme se na další objevy a poznání, které nás čekají, a na další společné dobrodružství ve světě prehistorie.